Reference

Termín pobytu 2014 / 12

2015 / 01

Chtěla bych touto cestou pochválit paní Irenku,která se o nás moc hezky starala během našeho pobytu 18.- 20.1.2015. Paní je pozorná a velmi vstřícná k hostům,což se až tak často nevidí. Celkově jsme byli s pobytem ve vašem penzionu spokojeni a doufáme,že tato krátká dovolená nebyla u vás poslední. s pozdravem H. H.

2015 / 01

Dobrý den, pobyt byl úžasný, i díky paní Ireně. Rády bychom pobyt zopakovaly, jak v létě, tak i nadále v zimě. Děkuji, s pozdravem M. B.

2015 / 01

Dobrý večer, ďakujeme za milý email. Vo Vašom penzióne sme sa cítili veľmi dobre a nie je výlučené, že sa v ňom v budúcnosti znovu ubytujeme. Aj keď je vždy čo zlepšovať, počas nášho pobytu prebiehalo všetko v najlepšom poriadku, takže nás žiaden "zlepšovák" nenapadá. PS Pozdravujeme zlatú pani domácu, ktorá bola úžasna a skvelo sa o nás starala :-). M. a V.

2015 / 01

Dobrý den, velmi děkujeme za informace, které v případě našeho pobytu v létních měsících určitě využijeme a ozveme se. Chtěli jsme napsat nějakou pozitivní recenzi pro možné další zájemce, ale na netu jsme nakonec takovou možnost nenašli, tak bychom vám alespoň tímto způsobem chtěli poděkovat za velmi příjemný pobyt a výbornou atmosféru. Paní "domácí" byla velmi příjemná, ochotná a nic pro ní nebyl problém. Její služby jsme hodnotili jako opravdu nadstandardní a jistě se budeme k vám rádi vracet! Pokoje byly dostatečně vybavené a čisté. Typ pro vás ke zlepšení snad nemáme žádný, bylo to perfektní...možná jen nějakým způsoben nechat vybrat velikost porce (tedy jde hlavně o ženy), neboť to se opravdu nedalo sníst :-) Nicméně více je určitě lépe, to žádná, jen si myslíme, že je to možný prostor pro určité úspory. A ještě bychom rádi pochválili úžasné koláče, o kterých se nám zdá ještě dneska. Pěkný den L. L. a R. T. Mělník

2015 / 01

Dobrý den, i přes zmatky s hledáním termínu aj. dovolte, abychom vám poděkovali za báječný pobyt ve vašem penzionu. Počasí příliš nevyšlo, ale to se stává. Starostlivá péče a srdečný přístup paní domácí, její výborná starostlivost a celková pohoda nám i našim známým zpříjemnili dovolenou. Vše bylo bezvadné. S pozdravem K. S.

2015 / 01

Dobrý deň, Chcem Vám poďakovať za príjemné ubytovanie, aj keď na krátko, no isto sa v priebehu zimy ešte ukážeme na dlhšie. Majte sa krásne. T. Ď.

2015 / 01

Ďakujeme za príjemný pobyt, radi sa k vám vrátime. Zároveň sme dali známym na vás odporúčanie. Pani, ktorá pracuje u vás je tiež veľmi milá. :) M

2015 / 01

Děkujeme, líbilo se nám u vás naschle .T.

2015 / 01

Dobrý den, byli jsme opět velmi spokojeni a především byli spokojení i známí, kteří pobyt u vás realizovali na základě našeho doporučení. Počasí sice úplně nevyšlo, ale vše špatné smazala svou milou a srdečnou povahou a péčí o hosty "paní domácí". S pozdravem K. S. s rodinou

2015 / 01

Dobrý večer, my sme boli veľmi spokojní, aj s ubytovaním. Strava bola dostačujúca, bolo teplo, pani bola veľmi milá. Je pravda, že som si prečítala recenzie dopredu, a dosť ma rozladili, bála som sa čo nás čaká. Rodine som nehovorila o svojich obavách. Robí vám to zlé meno. Nám sa veľmi páčilo, boli sme ozaj spokojní. S pozdravom a veľa spokojných klientov želá G.

2014 / 12

Dobrý den, Byli jsme moc spokojení. Paní co se o nás starala byla velmi ochotná a byla výborná strava. Chceme k vám jet proto znovu, tentokrát v září. Určitě váš penzion doporučíme i přátelům. Přeji krásné prožití svátků Vánočních. S pozdravem M. H.

2014 / 12

Dobrý den. Děkujeme za vstřícnost při našem pobytu 26.-29.12. Díky Vám jsme se mohli v teple před cestou převléct a najíst. Úspěšný nový rok přeje J. M.,Zlín

2014 / 12

Dobrý den Ještě jsem chtěla poděkovat za příjemný pobyt strávený ve vašem penzionu, rovněž chválím příjemnou paní, která se o nás vzorně starala a udržovala skvělou atmosféru. Určitě ,se chci ještě do vašeho penzionu vrátit. S pozdravem A. L.